• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

 Sanatçı fiyatlrısanatçı konser düğün fiyatları Sanatçı fiyat listesi
sanatçı fiyatlarısanatçı fiyatı,
 sanatçı konser fiyatlarıgüncel sanatçı fiyatları,sanatçıların konser bütçeleribelediye festivalşenlik, sanatçıları, yılbaşı sanatçıları, uygun sanatçılar, sanatçıları düğüne çağırmak, sanatçı menajerliği, sanatçı menajeri nasıl olunur, şirket, bayii toplantı organizasyonları, düğün organizasyonları gibi merak ettiğiniz konular için firma yetkilileri ilet iletişime geçmeniz yeterli olcaktır.     
İletişim Bilgileri
Allattin Ocak: 0541 232 3050Zübeyde AZGUN : 0541 572 74 48 - Tel&Fax: 0212 343 23 55
E-mail: info@enseyajans.com- enseyajans@gmail.com- ajansensey@gmail.com.
POP MÜZİK BAYAN SANATÇILAR
POP MÜZİK BAY SANATÇILAR

İlyas Yalçıntaş Menajeri Menajerlik İletişim

İlyas Yalçıntaş Menajeri İletişimi Telefon Numarası.

İlyas Yalçıntaş menajeri kimİlyas Yalçıntaş Biyografi:
İlyas Yalçıntaş menajerikim?, İlyas Yalçıntaş Çocukluğu İstanbul’da geçer ve lise eğitimini İstanbul Küçükçekmece İMKB Anadolu lisesinde tamamlar.
İlyas Yalçıntaş menajerlik telefonu 05412323050, İlyas Yalçıntaş Yarışmadan birinci seçilmemesine rağmen yine de kazançlı çıkmıştır denilebilir.  
İlyas Yalçıntaş menajerlik iletişim telefonu 02123432355, İlyas Yalçıntaş X Factor Star Işığı yarışmasına katılmadan önce çeşitli mekânlarda sahne alarak müzik kariyerine başlamıştır.

İlyas Yalçıntaş konser sahne fiyatı, İlyas Yalçıntaş  yarışmadan sonra Samsun Demir’in aracılığıylaEnbe Orkestrayı yürüten Behzat Gerçeker ile tanıştırılır ve bundan sonra İlyas Yalçıntaş Enbe Orkestrasıyla çalışacaktır. 
İlyas Yalçıntaş yetkili menajeri telefonu, İlyas Yalçıntaş İlk çalışmaları sanatçının kendi şarkısı olan ‘’İncir ‘’ tekrar düzenlenir ve seslendirilir. 
İlyas Yalçıntaş menajerine nasıl ulaşırım?, İlyas Yalçıntaş Bu Nasıl Veda, İçimdeki Duman, Çok Yalnızım, Dilberim, Aşk Adam Seçiyor, Dönebilsen, Gül bence gibi şarkılar İlyas Yalçıntaş’ın diğer şarkılarıdır.

Not:Firmamız Sanatçı İlyas Yalçıntaş İle Sadece Konser Organizasyonlarında Booking Olarak çalışmakta Olup, Konser Organizasyonları Haricinde Hiçbir Şekilde Sanatçı İle Bir Bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, yardım,gibi v.s. konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

İlyas Yalçıntaş Konser Etkinlik İletişim.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz...

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

TÜRK HALK MÜZİĞİ SANATÇILARI
ARABESK FANTAZİ MÜZİĞİ SANATÇILARI
GRUP SANATÇILAR