• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

 Sanatçı fiyatlrısanatçı konser düğün fiyatları Sanatçı fiyat listesi
sanatçı fiyatlarısanatçı fiyatı,
 sanatçı konser fiyatlarıgüncel sanatçı fiyatları,sanatçıların konser bütçeleribelediye festivalşenlik, sanatçıları, yılbaşı sanatçıları, uygun sanatçılar, sanatçıları düğüne çağırmak, sanatçı menajerliği, sanatçı menajeri nasıl olunur, şirket, bayii toplantı organizasyonları, düğün organizasyonları gibi merak ettiğiniz konular için firma yetkilileri ilet iletişime geçmeniz yeterli olcaktır.     
İletişim Bilgileri
Allattin Ocak: 0541 232 30 51 Tel&Fax: 0212 343 23 55
E-mail: info@enseyajans.com- enseyajans@gmail.com- ajansensey@gmail.com.
POP MÜZİK BAYAN SANATÇILAR
POP MÜZİK BAY SANATÇILAR

Ogün Sanlısoy Menajeri Kim

Ogün Sanlısoy telefon numarası 05412323051
Ogün Sanlısoy Hakkında:
Ogün Sanlısoy 1971 yılında Gölcük'te doğdu. Babasının görevi dolayısıyla pek çok farklı bölge ve şehirde geçen ilkokul yıllarından sonra Fenerbahçe Lisesi'nde ortaokul ve liseyi okudu. 
Ogün Sanlısoy sanatçının menajeri kim?, Ogün Sanlısoy 1988 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümüne girdi ve mezun oldu.
Ogün Sanlısoy sanatçının menajerlik iletişim telefonu 05412323051Ogün Sanlısoy  1989 yılında yakın arkadaşı Kubilay Özvardar ile birlikte hazırladığı akustik dinleti onun ilk sahne deneyimiydi. 
Ogün Sanlısoy sanatçının konser sahne fiyatı, Ogün Sanlısoy Bu yıllarda Sugar mice grubuyla çalışmaya başladı ve ilk demo kaydını gerçekleştirdi. 
Ogün Sanlısoy sanatçının yetkili menajerlik telefonu 05412323051, Ogün Sanlısoy Daha sonra çeşitli amatör gruplarda solist olarak çalıştı.
Ogün Sanlısoy sanatçının menajer iletişim telefonu 02123432355, Ogün Sanlısoy Türkiye'de ve yurtdışında Pentagram'la pek çok konser gerçekleştirdi.
Ogün Sanlısoy sanatçının menajerine nasıl ulaşırım?, Ogün Sanlısoy 1994-95 yıllarında Gür Akad'ın kurduğu Klips grubunda solist olarak yeraldı ve bu grupla çeşitli konserler verdi.

Not:Firmamız Sanatçı Ogün Sanlısoy İle Sadece Konser Organizasyonlarında Booking Olarak çalışmakta Olup, Konser Organizasyonları Haricinde Hiçbir Şekilde Sanatçı İle Bir Bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, yardım,gibi v.s. konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ogün Sanlısoy Konser Etkinlik İletişim.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz...

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. No :6/1  Etiler


Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Ogün Sanlısoy ile alakalı googleyandexAvast Secure Browser, youtube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler...

Ogün Sanlısoy İletişimi, Ogün Sanlısoy Menajer, Ogün Sanlısoy Menajeri, Ogün Sanlısoy Menajerlik, Ogün Sanlısoy İletişim, Ogün Sanlısoy Resmi Web Sitesi, Ogün Sanlısoy Menajer Telefonu, Ogün Sanlısoy Menajeri Telefonu, Ogün Sanlısoy Menajerlik Telefonu, Ogün Sanlısoy Yetkili Menajeri, Ogün Sanlısoy Yetkili Menajerlik, Ogün Sanlısoy Menajeri Kim, Ogün Sanlısoy Menajeri İletişim, Ogün Sanlısoy Menajerlik İletişim, Ogün Sanlısoy Resmi Menajeri Telefonu, Ogün Sanlısoy Resmi Menajerlik Telefonu, Ogün Sanlısoy Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Ogün Sanlısoy Menajerine Nasıl Ulaşırım, Ogün Sanlısoy Telefonu Menajeri Kim, Ogün Sanlısoy Menajerinin Telefonu, Ogün Sanlısoy Konser Fiyatları, Ogün Sanlısoy Konser Ücreti Fiyatı, Ogün Sanlısoy Konser Fiyatı, Ogün Sanlısoy Düğün Fiyatı, Ogün Sanlısoy Festival Fiyatı, Ogün Sanlısoy Yılbaşı Fiyatı, Ogün Sanlısoy Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Ogün Sanlısoy Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Ogün Sanlısoy Yetkili Menajerlik İletişim, Ogün Sanlısoy Konser Kaşesi, Ogün Sanlısoy Organizasyonu, Ogün Sanlısoy Menajerlik Firması, Ogün Sanlısoy Sahne Fiyatı, Ogün Sanlısoy Sahne Konser Fiyatı, Ogün Sanlısoy Konser Fiyatı Ne Kadar, Ogün Sanlısoy Belediye Festival Ücreti, Ogün Sanlısoy İmza Günü Ücreti, Ogün Sanlısoy Sahne Menajeri, Ogün Sanlısoy Ulaşım, Ogün Sanlısoy Resmi Menajeri, Ogün Sanlısoy Menajerlik Ulaşım, Ogün Sanlısoy Menajeri Kim, Ogün Sanlısoy Yılbaşı Konser Fiyatı, Ogün Sanlısoy Mail Adresi, Ogün Sanlısoy Menajer İletişim, Ogün Sanlısoy Konser Ücreti, Ogün Sanlısoy Belediye Konser Fiyatı, Ogün Sanlısoy Festival Konser Fiyatı, Ogün Sanlısoy Menajerlik Şirketi, Ogün Sanlısoy Yılbaşı Konser Fiyatı, Ogün Sanlısoy Booking Menajerlik Şirketi, Ogün Sanlısoy Menejer İletişim, Ogün Sanlısoy Menejer Telefonu, Ogün Sanlısoy Menajerinin Telefon Numarası, Ogün Sanlısoy Konser Kaşesi, Ogün Sanlısoy Menajerlik Bilgileri, Ogün Sanlısoy Canlı Performans Konser Fiyatı, ogün sanlısoy oğlu,Ozan Barış Sanlısoy,ogün şanlısoy saydım,ogün sanlısoy konser,ogün sanlısoy akor,ogün sanlısoy şarkılar,ogün sanlısoy saydım akor,ogün sanlısoy eşi,ogün sanlısoy ben de özledim,ogün sanlısoy kimdir,ogün sanlısoy dayanamam,ogün sanlısoy ile ilgili aramalar,ogün sanlısoy şarkılar,ogün sanlısoy saydım,ogün sanlısoy instagram,ogün sanlısoy gel dünyama,ogün sanlısoy aslen nereli,ogün sanlısoy bilmece,ogün sanlısoy akor,ogün sanlısoy anma arkadaş,ogün sanlısoy konser ile ilgili aramalar,ogün sanlısoy konser takvimi 2019,ogün sanlısoy konser 2019,ogün sanlısoy konser takvimi 2020,ogün sanlısoy konser 2020,ogün sanlısoy trabzon konser,ogün sanlısoy 2019,dorock xl ogün sanlısoy,
 

TÜRK HALK MÜZİĞİ SANATÇILARI
ARABESK FANTAZİ MÜZİĞİ SANATÇILARI
GRUP SANATÇILAR