• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

 Sanatçı fiyatlrısanatçı konser düğün fiyatları Sanatçı fiyat listesi
sanatçı fiyatlarısanatçı fiyatı,
 sanatçı konser fiyatlarıgüncel sanatçı fiyatları,sanatçıların konser bütçeleribelediye festivalşenlik, sanatçıları, yılbaşı sanatçıları, uygun sanatçılar, sanatçıları düğüne çağırmak, sanatçı menajerliği, sanatçı menajeri nasıl olunur, şirket, bayii toplantı organizasyonları, düğün organizasyonları gibi merak ettiğiniz konular için firma yetkilileri ilet iletişime geçmeniz yeterli olcaktır.     
İletişim Bilgileri
Allattin Ocak: 0541 232 30 51 Tel&Fax: 0212 343 23 55
E-mail: info@enseyajans.com- enseyajans@gmail.com- ajansensey@gmail.com.
POP MÜZİK BAYAN SANATÇILAR
POP MÜZİK BAY SANATÇILAR

Ezo Genç Menajeri

Ezo Genç Menajer Telefonu.05412323051

Ezo Genç Biyografi.

Ezo Genç 2013 yılında ünlü şarkıcı Rafet El Roman ile düet yapan ve Kalbine Sürgün isimli şarkıda sesi ile büyük beğeni toplayan Ezo Genç hakkında, Azerbaycan’da bulunduğu döneme dair detaylı bir bilgi bulunmamaktadır.
Ezo Genç menajeri kim?, Ezo Genç Üniversite eğitimi aldığı, müzisyen ve vokalist olarak çalıştığını bildiğimiz Ezo Genç günümüzde daha çok kendi hazırladığı şarkılar üzerine yoğunlaşmaktadır.

Ezo Genç menajerlik telefonu 05412323051, Ezo Genç Katıldığı televizyon programları ve müzik çalışmaları ile tanınan genç şarkıcının aynı zamanda albüm üzerine de çalışmalar yaptığı bilinmektedir. 
Ezo Genç menajer telefonu 02123432355, Ezo Genç Yeni bir isim olmasına karşın ülkemizde ve Azerbaycan’da kısa sürede tanınmayı başaran Ezo Genç’in Rafet El Roman ile yaptığı Kalbine Sürgün çalışmasından sonra farklı müzik ve düet çalışmalarına da devam ettiği söylenmektedir.

Not:Firmamız Sanatçı Ezo Genç İle Sadece Konser Organizasyonlarında Booking Olarak çalışmakta Olup, Konser Organizasyonları Haricinde Hiçbir Şekilde Sanatçı İle Bir Bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, yardım,gibi v.s. konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ezo Genç Konser Etkinlik İletişim.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz...

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51 

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

TÜRK HALK MÜZİĞİ SANATÇILARI
ARABESK FANTAZİ MÜZİĞİ SANATÇILARI
GRUP SANATÇILAR