• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

 Sanatçı fiyatlrısanatçı konser düğün fiyatları Sanatçı fiyat listesi
sanatçı fiyatlarısanatçı fiyatı,
 sanatçı konser fiyatlarıgüncel sanatçı fiyatları,sanatçıların konser bütçeleribelediye festivalşenlik, sanatçıları, yılbaşı sanatçıları, uygun sanatçılar, sanatçıları düğüne çağırmak, sanatçı menajerliği, sanatçı menajeri nasıl olunur, şirket, bayii toplantı organizasyonları, düğün organizasyonları gibi merak ettiğiniz konular için firma yetkilileri ilet iletişime geçmeniz yeterli olcaktır.     
İletişim Bilgileri
Allattin Ocak: 0541 232 30 51 Tel&Fax: 0212 343 23 55
E-mail: info@enseyajans.com- enseyajans@gmail.com- ajansensey@gmail.com.
POP MÜZİK BAYAN SANATÇILAR
POP MÜZİK BAY SANATÇILAR

Gülay Menajeri

Gülay Menajer Telefonu.05412323051

Gülay ( Damlalar) :

Gülay 24 Mayıs 1970 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.geçiren Gülay, babasının müzikle arasının çok iyi olması nedeniyle, 5 yaşından itibaren müzikle ilgilenen bir birey olmuştur.

Gülay menajeri kim?, Gülay Kendisi iyi bir müzisyen olan babası Ercan Sezer, kızına pek çok müzik enstantanesini öğretmiş, özellikle türkü türünde kendini geliştirmesine ekstradan özen göstermiştir.

Gülay menajerlik telefonu 05412323051, Gülay Nitekim üniversitede istediği bölümü kazanıp okulundan başarıyla mezun olduğu bir süreci de geçirmiştir. 

Gülay menajer telefonu 05412323051Gülay Zaman geçtikçe, müziğe olan tutkusunun daha ağır bastığını fark eden Gülay mesleğine ara vererek bütün hayatını müziğe ayırmaya başlamıştır.

Gülay konser düğün sahne fiyatı, Gülay Albümün getirdiği başarıyla beraber pek çok söyleyişe katılan ve konser veren Gülay kendisini daha da iyi noktalara getirmek adına 2001 yılında Kuzey Kıbrıs’a giderek Doğu Akdeniz Üniversitesi Müzik Bölümğü’nde eğitim görmeye başlamıştır. 

Not:Firmamız Sanatçı Gülay İle Sadece Konser Organizasyonlarında Booking Olarak çalışmakta Olup, Konser Organizasyonları Haricinde Hiçbir Şekilde Sanatçı İle Bir Bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, yardım,gibi v.s. konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Gülay Konser Etkinlik İletişim.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51 

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

TÜRK HALK MÜZİĞİ SANATÇILARI
ARABESK FANTAZİ MÜZİĞİ SANATÇILARI
GRUP SANATÇILAR