• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

 Sanatçı fiyatlrısanatçı konser düğün fiyatları Sanatçı fiyat listesi
sanatçı fiyatlarısanatçı fiyatı,
 sanatçı konser fiyatlarıgüncel sanatçı fiyatları,sanatçıların konser bütçeleribelediye festivalşenlik, sanatçıları, yılbaşı sanatçıları, uygun sanatçılar, sanatçıları düğüne çağırmak, sanatçı menajerliği, sanatçı menajeri nasıl olunur, şirket, bayii toplantı organizasyonları, düğün organizasyonları gibi merak ettiğiniz konular için firma yetkilileri ilet iletişime geçmeniz yeterli olcaktır.     
İletişim Bilgileri
Allattin Ocak: 0541 232 30 51 Tel&Fax: 0212 343 23 55
E-mail: info@enseyajans.com- enseyajans@gmail.com- ajansensey@gmail.com.
POP MÜZİK BAYAN SANATÇILAR
POP MÜZİK BAY SANATÇILAR

Sufle Grubu Menajeri

Sufle Menajer Telefonu.05412323051
Sufle Grubu Biyografi:
Sufle Grubu Hepimiz Duman’ın efsanevi şarkısı Köprüaltı’na yaptıkları cover çalışmasıyla tanıdık onları. Zaten yıllardır Ankara’nın mütevazi müzik camiasında müziklerini yapıyor, çeşitli mekanlarda sahne alıyorlardı. Dediklerine göre herşeyden önce müzik yapmak onları mutlu ediyordu. Sufle Grubu yetkili menajer telefonu 02123432355, Sufle Grubu Yıllarca farklı mekanlarda sahne alan ve çoğunlukla cover çalışmalarını, zaman zaman ise kendi şarkılarını dinleyicileriyle paylaşan Sufle grubu zamanla kendine has Ankaralı bir dinleyici kitlesi de elde etti.

Sufle Grubu menajeri kim?, Sufle Grubu Ardındansa bir video fikri ortaya çıktı. Duman’ın çok sevilen ve onların da çok sevdiği Köprüaltı şarkısına yaptıkları cover çalışmasını videoya alıp Youtube’a koydular. Bunun ardından ise olanlar oldu.

Sufle Grubu menajerlik iletişim telefonu 05412323051, Sufle Grubu Bir anda sosyal medyada kendilerine yer edinen Sufle herkesin dilinde yer aldı. Şu güne kadar bu cover çalışmasının 4.5 milyondan fazla izlendiğini söyleyebiliriz. 

Not:Firmamız Sufle Grubu İle Sadece Konser Organizasyonlarında Booking Olarak çalışmakta Olup, Konser Organizasyonları Haricinde Hiçbir Şekilde Sanatçı İle Bir Bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, yardım,gibi v.s. konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Sufle Grubu Konser Etkinlik İletişim.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz...

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sufle Grubu ile alakalı googleyandexAvast Secure Browser, youtube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler...

TÜRK HALK MÜZİĞİ SANATÇILARI
ARABESK FANTAZİ MÜZİĞİ SANATÇILARI
GRUP SANATÇILAR