• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

 Sanatçı fiyatlrısanatçı konser düğün fiyatları Sanatçı fiyat listesi
sanatçı fiyatlarısanatçı fiyatı,
 sanatçı konser fiyatlarıgüncel sanatçı fiyatları,sanatçıların konser bütçeleribelediye festivalşenlik, sanatçıları, yılbaşı sanatçıları, uygun sanatçılar, sanatçıları düğüne çağırmak, sanatçı menajerliği, sanatçı menajeri nasıl olunur, şirket, bayii toplantı organizasyonları, düğün organizasyonları gibi merak ettiğiniz konular için firma yetkilileri ilet iletişime geçmeniz yeterli olcaktır.     
İletişim Bilgileri
Allattin Ocak: 0541 232 30 51 Tel&Fax: 0212 343 23 55
E-mail: info@enseyajans.com- enseyajans@gmail.com- ajansensey@gmail.com.
POP MÜZİK BAYAN SANATÇILAR
POP MÜZİK BAY SANATÇILAR

Ceza Menajeri Menajerlik İletişim

Ceza Menajeri İletişimi Telefon Numarası.02123432355

Ceza Biyografisi.
Ceza  1977 yılında Üsküdar, İstanbul‘da dünyaya geldi. Rap müzikle tanıştıktan sonra çeşitli doğaçlama yarışmalarına katıldı ve çok sayıda birincilik aldı. 

Ceza telefonu 05412323051, Ceza 1996 yılında kurduğu ilk grubu “U.C.S“nin ardından, 1998 yılında Tarık Gamert(Dr. Fuchs) ile tanıştı ve “Nefret” grubunu kurdu.

Ceza sanatçının telefon numarası 02123432355, Ceza Gün geçtikçe çalışmalrına hız veren Ceza, 2000yılında Hammer Müzik ile anlaşarak “Meclisi Ala-İstanbul” albümünü çıkardı. 

Ceza sanatçı konser sahne fiyaıt, Ceza 2001 yılında piyasaya çıkan “Anahtar” albümü, yetersiz promosyon çalışmalarına rağmen büyük bir başarı yakaladı ve yüksek satış rakamlarına ulaştı.

Not:Firmamız Sanatçı Ceza İle Sadece Konser Organizasyonlarında Booking Olarak çalışmakta Olup, Konser Organizasyonları Haricinde Hiçbir Şekilde Sanatçı İle Bir Bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, yardım,gibi v.s. konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ceza Konser Etkinlik İletişim.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz...

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51 

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. No :6/1  Etiler


Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :


Ünlü Sanatçı Ceza ile alakalı googleyandexAvast Secure Browser, youtube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler...

 Ceza İletişimi, Ceza Menajer, Ceza Menajeri, Ceza Menajerlik, Ceza İletişim, Ceza Resmi Web Sitesi, Ceza Menajer Telefonu, Ceza Menajeri Telefonu, Ceza Menajerlik Telefonu, Ceza Yetkili Menajeri, Ceza Yetkili Menajerlik, Ceza Menajeri Kim, Ceza Menajeri İletişim, Ceza Menajerlik İletişim, Ceza Resmi Menajeri Telefonu, Ceza Resmi Menajerlik Telefonu, Ceza Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Ceza Menajerine Nasıl Ulaşırım, Ceza Telefonu Menajeri Kim, Ceza Menajerinin Telefonu, Ceza Konser Fiyatları, Ceza Konser Ücreti Fiyatı, Ceza Konser Fiyatı, Ceza Fiyatı, Ceza Festival Fiyatı, Ceza Yılbaşı Fiyatı, Ceza Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Ceza Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Ceza Yetkili Menajerlik İletişim, Ceza Konser Kaşesi, Ceza Organizasyonu, Ceza Menajerlik Firması, Ceza Sahne Fiyatı, Ceza Sahne Konser Fiyatı, Ceza Konser Fiyatı Ne Kadar, Ceza Belediye Festival Ücreti, Ceza İmza Günü Ücreti, Ceza Sahne Menajeri, Ceza Ulaşım, Ceza Resmi Menajeri, Ceza Menajerlik Ulaşım, Ceza Menajeri Kim, Ceza Yılbaşı Konser Fiyatı, Ceza Mail Adresi, Ceza Menajer İletişim, Ceza Konser Ücreti, Ceza Belediye Konser Fiyatı, Ceza Festival Konser Fiyatı, Ceza Menajerlik Şirketi, Ceza Yılbaşı Konser Fiyatı, Ceza Booking Menajerlik Şirketi, Ceza Menejer İletişim, Ceza Menejer Telefonu, Ceza Menajerinin Telefon Numarası, Ceza Konser Kaşesi, Ceza Menajerlik Bilgileri, Ceza Canlı Performans Konser Fiyatı,

TÜRK HALK MÜZİĞİ SANATÇILARI
ARABESK FANTAZİ MÜZİĞİ SANATÇILARI
GRUP SANATÇILAR