• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

 Sanatçı fiyatlrısanatçı konser düğün fiyatları Sanatçı fiyat listesi
sanatçı fiyatlarısanatçı fiyatı,
 sanatçı konser fiyatlarıgüncel sanatçı fiyatları,sanatçıların konser bütçeleribelediye festivalşenlik, sanatçıları, yılbaşı sanatçıları, uygun sanatçılar, sanatçıları düğüne çağırmak, sanatçı menajerliği, sanatçı menajeri nasıl olunur, şirket, bayii toplantı organizasyonları, düğün organizasyonları gibi merak ettiğiniz konular için firma yetkilileri ilet iletişime geçmeniz yeterli olcaktır.     
İletişim Bilgileri
Allattin Ocak: 0541 232 30 51 Tel&Fax: 0212 343 23 55
E-mail: info@enseyajans.com- enseyajans@gmail.com- ajansensey@gmail.com.
POP MÜZİK BAYAN SANATÇILAR
POP MÜZİK BAY SANATÇILAR

Hazal Menajeri Menajerlik İletişim

Hazal Menajeri İletişimi Telefonu.02123432355

Hazal Kimdir?: İstanbul'da doğdu. Başarıyla geçen ilk , orta ,lise ve konservatuvar eğitimini yine İstanbul'da tamamladı. Dört yaşında okuma yazmayı ve flüt çalmayı öğrenerek, ailesi ve yakın çevresinden oluşan ilk hayran kitlesini yakalamıştı. 
Hazal menajerlik iletişimi telefonu 05412323051, Hazal Hayatının her döneminde varolan en önemli şey müzikti ve bunu fark ettiği anda kararını verdi.
Hazal yetkili menajer iletişimi telefonu 02123432355, Hazal Bu tarihe kadar süren ev,okul ve spor salonu döngüsüne bu şekilde son verdi.

Hazal konser sahne fiyatı, Hazal  Sahneye adımını attığı dördüncü ayda ise ilk albüm teklifini aldı.

Not:Firmamız Sanatçı Hazal İle Sadece Konser Organizasyonlarında Booking Olarak çalışmakta Olup, Konser Organizasyonları Haricinde Hiçbir Şekilde Sanatçı İle Bir Bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, yardım,gibi v.s. konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Hazal Konser Etkinlik İletişim.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz...

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51 

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. No :6/1  Etiler


Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Hazal  ile alakalı googleyandexAvast Secure Browser, youtube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler...

 Hazal İletişimi, Hazal Menajer, Hazal Menajeri, Hazal Menajerlik, Hazal İletişim, Hazal Resmi Web Sitesi, Hazal Menajer Telefonu, Hazal Menajeri Telefonu, Hazal Menajerlik Telefonu, Hazal Yetkili Menajeri, Hazal Yetkili Menajerlik, Hazal Menajeri Kim, Hazal Menajeri İletişim, Hazal Menajerlik İletişim, Hazal Resmi Menajeri Telefonu, Hazal Resmi Menajerlik Telefonu, Hazal Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Hazal Menajerine Nasıl Ulaşırım, Hazal Telefonu Menajeri Kim, Hazal Menajerinin Telefonu, Hazal Konser Fiyatları, Hazal Konser Ücreti Fiyatı, Hazal Konser Fiyatı, Hazal Düğün Fiyatı, Hazal Festival Fiyatı, Hazal Yılbaşı Fiyatı, Hazal Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Hazal Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Hazal Yetkili Menajerlik İletişim, Hazal Konser Kaşesi, Hazal Organizasyonu, Hazal Menajerlik Firması, Hazal Sahne Fiyatı, Hazal Sahne Konser Fiyatı, Hazal Konser Fiyatı Ne Kadar, Hazal Belediye Festival Ücreti, Hazal İmza Günü Ücreti, Hazal Sahne Menajeri, Hazal Ulaşım, Hazal Resmi Menajeri, Hazal Menajerlik Ulaşım, Hazal Menajeri Kim, Hazal Yılbaşı Konser Fiyatı, Hazal Mail Adresi, Hazal Menajer İletişim, Hazal Konser Ücreti, Hazal Belediye Konser Fiyatı, Hazal Festival Konser Fiyatı, Hazal Menajerlik Şirketi, Hazal Yılbaşı Konser Fiyatı, Hazal Booking Menajerlik Şirketi, Hazal Menejer İletişim, Hazal Menejer Telefonu, Hazal Menajerinin Telefon Numarası, Hazal Konser Kaşesi, Hazal Menajerlik Bilgileri, Hazal Canlı Performans Konser Fiyatı,

TÜRK HALK MÜZİĞİ SANATÇILARI
ARABESK FANTAZİ MÜZİĞİ SANATÇILARI
GRUP SANATÇILAR