• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

 Sanatçı fiyatlrısanatçı konser düğün fiyatları Sanatçı fiyat listesi
sanatçı fiyatlarısanatçı fiyatı,
 sanatçı konser fiyatlarıgüncel sanatçı fiyatları,sanatçıların konser bütçeleribelediye festivalşenlik, sanatçıları, yılbaşı sanatçıları, uygun sanatçılar, sanatçıları düğüne çağırmak, sanatçı menajerliği, sanatçı menajeri nasıl olunur, şirket, bayii toplantı organizasyonları, düğün organizasyonları gibi merak ettiğiniz konular için firma yetkilileri ilet iletişime geçmeniz yeterli olcaktır.     
İletişim Bilgileri
Allattin Ocak: 0541 232 3050Zübeyde AZGUN : 0541 572 74 48 - Tel&Fax: 0212 343 23 55
E-mail: info@enseyajans.com- enseyajans@gmail.com- ajansensey@gmail.com.
POP MÜZİK BAYAN SANATÇILAR
POP MÜZİK BAY SANATÇILAR

Sibel Mirkelam Menajeri Menajerlik İletişim

Sibel Mirkelam Menajeri İletişimi Telefonu.

Sibel Mirkelam menajeri kimSibel Mirkelam Biyografi:
Sibel Mirkelam İstanbul’da doğdu. Müzikle tanışması çok küçük yaşlarda başladı. Sibel Mirkelam menajeri kim?, Sibel Mirkelam Ortaokul döneminde okul korolarında; ilk toplu ve solo çalışmalarını yaptı. 
Sibel Mirkelam menajerlik telefonu 05412323050, Sibel Mirkelam Lise döneminde musiki cemiyetleri Türk Musikisinin ilmini öğrenmesinde onun için çok önemli bir etken oldu. 
Sibel Mirkelam menajer iletişim irtibat telefonu 02123432355, Sibel Mirkelam Daha sonra İ.T.Ü. Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Temel Bilimler bölümünü kazandı ve başarıyla mezun oldu. Bireysel sahne çalışmaları üniversite döneminde kendi kurduğu orkestralarla başladı. 
Sibel Mirkelam yetkili menajeri telefonu, Sibel Mirkelam Sahnede zaman geçtikçe farklı diller ve farklı tarzlarda gösterdiği performansıyla gözleri üzerine topladı.
Sibel Mirkelam konser sahne fiyatı bütçesi ne kadar?, Sibel Mirkelam Asıl enstrümanı ud olmakla birlikte, bestelerini gitarıyla paylaştı… Daha sonra Haliç Üniversitesi’nde Türk müziği üzerine master yaptı. 

Not:Firmamız Sanatçı Sibel Mirkelam İle Sadece Konser Organizasyonlarında Booking Olarak çalışmakta Olup, Konser Organizasyonları Haricinde Hiçbir Şekilde Sanatçı İle Bir Bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, yardım,gibi v.s. konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Sibel Mirkelam Konser Etkinlik İletişim.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz...

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

TÜRK HALK MÜZİĞİ SANATÇILARI
ARABESK FANTAZİ MÜZİĞİ SANATÇILARI
GRUP SANATÇILAR